Bülent Uygun: ”Gaziantepsporlu taraftarlardan özür diliyorum”

Süper Lig’de daha önce küme düşmesi kesinleşen Gaziantepspor sahasında Beşiktaş’a 4-0 mağlup oldu. Maçın ardından Gaziantepspor’un Teknik Direktörü Bülent Uygun basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Uygun kaybettikleri için çok üzgün olduklarını belirterek, Taraftarlardan özür diliyorum dedi.

Bundan sonra süreçte Gaziantepspor için bütün dertleri bir kenara bırakılması gerektiğini ifade eden Uygun, ”Gaziantepspor’u bugün ayağa kaldırmak istiyorduk. Bu kadar mükemmel bir stadımız var. Maalesef performansımız çok iyi değildi. Ama bazı gerçekleri de gözardı etmemek lazım. Bugün şehrimizde 65 kişinin şehit olduğu, yüzlerce kişinin yaralandığı bombalama olayı yaşadık. Suriye’de şu an devletimiz savaş halinde ve sınırda olmamız münasebetiyle inanılmaz derecede zorluk çektik. Gaziantepspor olarak birçok futbolcuyu transfer ettik. Maalesef hiçbiri sezon başında takıma gelmedi. Devre arasında da getiremedik. Ekonomik anlamda sıkıntılar had safhadadaydı. Söz verilen birçok sözler tutulmadı. Rajtoral’ın intiharı takım iyice demolize oldu yalnız bırakıldı. Geldiğim 12 hafta içerisinde inanıyordum başarabileceğimi söylemiştim. Maalesef başaramadık. Gaziantepspor’a geçmiş olsun diyorum. Taraftarlarımızdan özür diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan GKV’li öğrenciler Katı Sanatı sergisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir