SANKO Okulları öğrencilerinin akıllı hamleleri 7 derece getirdi

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi tarafından Atatürk Spor ve Kültür Merkez’inde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvasında Özel SANKO Okulları öğrencileri, çeşitli kategorilerde 3 il birinciliği, 2 il ikinciliği, 1 il üçüncülüğü ve 1 il altıncılığı derecesi elde etti. 7-8-9-10-12-14 ve 16 yaş kategorilerinde düzenlenen ve ilk 6 derecenin ödüllendirildiği turnuvada Özel SANKO Okulları öğrencilerinden Kayra Öztemiz 9 Yaş Genel Kategorisinde il birincisi, Mehmet Ertuğrul Kaya 10 Yaş Genel Kategorisinde il birincisi, Burak Unat 14 Yaş Genel Kategorisinde il birincisi, Elif Ilgın Çınar 9 Yaş Kızlar Kategorisinde il ikincisi, Eren Özgüler 10 Yaş Genel Kategorisinde il ikincisi, Yiğit Diken 9 Yaş Genel Kategorisinde il üçüncüsü ve Simge Köybaşı 8 Yaş Kızlar Kategorisinde il altıncısı oldu.

Özel SANKO Okulları Satranç Öğretmeni Süleyman Yalım, turnuvadaki başarılarından dolayı gurur duyduklarını belirttiği öğrencilerini kutladı.

Bir önceki yazımız olan İşadamı M. Ali Topçuoğlu’ndan GAÜN’lü öğrencilere araç desteği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir